Головна
 
КОЛОМИЙСЬКИЙ РИБОЛОВНИЙ ФОРУМЧетвер, 18.04.2024, 08:31



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: DrEx, Speedstim  
Форум » Звіти лро рибалку » Звіти рибалок на р.Дністер » Види риб (Які види риб та їх розміри заборонені під час нересту?)
Види риб
ВіталікДата: Вівторок, 31.05.2011, 23:18 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час нересту на р. Дністер які саме види риб і які їх розміри заборонені для лову????? Якщо неважко перелічіть або скиньте ссилку кудись, бо броджу по неті годину а толку нуль.......!!!я на наступний тиждень планую відвідати Дністер....!!!!
і
І питання такого плану, поплавчанка + спінінг = дозволено, чи щось одне із них...!!!!
 
amasДата: Середа, 01.06.2011, 12:18 | Повідомлення # 2
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Любительський вилов риби з берега на вудочку (поплавцеву або донну) оснащену 1 гачком чи спінінг оснащений блешнею дозволено від шляхового мосту біля с.Сівка-Войнилівська до шляхового мосту в с.Нижнів, але не в межах впадіння приток(не ближче 500 метрів від злиття). Ловити можна тільки в світлу пору доби. Добова норма вилову риби - 3 кг цінних видів риб.
 
ВіталікДата: Середа, 01.06.2011, 13:43 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую..!!!!а я думав із ночівлею поїхати...бачу вже не поїду, вже був згіднимй на умови про одну поплавчанку, але при тій умові, що у світлі пори дня - це занадто для мене))ну нічо..!!будемо чекати до 10 червня)
 
Форум » Звіти лро рибалку » Звіти рибалок на р.Дністер » Види риб (Які види риб та їх розміри заборонені під час нересту?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz