Головна
 
КОЛОМИЙСЬКИЙ РИБОЛОВНИЙ ФОРУМСубота, 20.04.2024, 06:35



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: DrEx, Speedstim  
Форум » Водойми » Озера та ставки » Під ЛІСОМ (в П"ядиках)
Під ЛІСОМ
DrExДата: Субота, 10.12.2011, 19:48 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Розказуємо про рибалки на озері, виставляємо фото ну і Хвастаємось пійманою рибою і гароною рибалкою cool

Додано (10.12.2011, 19:48)
---------------------------------------------
Ну так як я створив цю тему то почну перший озеро платне є доволі багато різної риби це і банальний карп, амур, толстолоб з карасем для платного озера, ДУЖЕ багато окуня різного розміру но переважає в 80-100 гр. краснопірка теж багато, платва, щука, раків не мало, линь і ще є наскільки я чув сом но канальний
Ну по іхтіології все згадав якщо щось забув то я надіюсь хтось добавить prof

А тепер можна розказати про рибалку

на рахунок карпа мені важко щось казати бо цього року був лише один раз карпа не піймав бо як завжди коли я їду на платник він гад tongue нереститься но зато відірвався по карасю і краснопірці ну так кіл 8 риби на махалку це по мирній рибі

були ми тобо Я, Вовік(БАНАН) та Ярема Батькович сьогодні ловили на спінінг в результаті піймали хвостів мінімум по 40 якщо не більше на брата переважно грам по 80 але взяли додому 8 хвостів грам десь по 150-200 а також Я і Банан по одній покльовці щуки мали но зрізала зараза dry happy
а так рибалка получилася на всі 100%, ну а фото робив Банан ну то я надіюсь він їх виставить та й може ще щось допише smile




Повідомлення відредагував DrEx - Вівторок, 24.01.2012, 22:31
 
БананДата: Неділя, 11.12.2011, 19:14 | Повідомлення # 2
Адмін
Група: Адміністратори
Повідомлень: 142
Статус: Offline
Ти Юра описав все коротко і ясно, додати можу тільки- рибалка получилась на славу! Ось фото:








 
DrExДата: Понеділок, 19.12.2011, 19:15 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Всетаки фоткі класні получилися cool

Додано (19.12.2011, 19:15)
---------------------------------------------
Вчора знову були в Пядиках клювало як завжди афігенно
добре працювала сїдобка та й проста різина не відставала головне колір підібрати
скільки піймали незнаю ну десь біля 40 штук на брата






ПС закритя сизону получилися на УРА !!!


 
PiterpenДата: Вівторок, 20.12.2011, 00:28 | Повідомлення # 4
Недавно тут
Група: Друзі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
ВІтаю з уловом!!!а скільки треба платити?і як простіше доїхати через Дослідну чи через Годи?
 
DrExДата: Неділя, 22.01.2012, 21:54 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
скільки платити незнаю це на місці по спіну , а так полтінник
я їду через дослідну

Додано (22.01.2012, 21:54)
---------------------------------------------
Минулої неділі Я і Ігор(К2) поїхали половити окунька на спін
Но коли приїхали побачили що на льоді сидять два пінгвіни але є відкрита вода ми такі трошки половили на різину всетаки я впіймав одного окунька

Всетаки мороз в -4 довго половити недав і пішли в машину по зимові вудочки і полізли на лід за окунем
окунь клював добре і перші лунки показали себе найкраще я ловив на безмотилку а Ігор(К2) ловив на блісну вперше в свому житі з льоду
Но як завжди по закону підлості після першої фотки здох акомулятор і фоткі зробити більше не получилось .


 
БананДата: Понеділок, 23.01.2012, 00:51 | Повідомлення # 6
Адмін
Група: Адміністратори
Повідомлень: 142
Статус: Offline
Получилось 2 в 1 і спіннінгом порибалили і з льоду рибку половили, одним словом - молодці!

 
DrExДата: Понеділок, 23.01.2012, 01:56 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Ну і сьогодні в неділю як завжди ми теж поїхали за окуньком але ціленаправлено з льоду навіть мотилька взяли на передодні виїхав з дому не дуже рано десь біля 12 години поки забрав Ігора(К2) потім поїхали за Тарасом(ECO) ну десь опів на другу ми попали на озеро
Приблизно години півтора я ходив по льоді без жодного тичка поки Ігор з завидною стабільностю смикав матросиків навіть Тарас на мормишку десь не десь таки витягував окуньків, а в мене нуль перша блісна , друга , третя, шоста нічого ну все думаю день втрачений, дивлюся в коробку думаю що поставити тай достаю балансир ніколи нічого не ловив на нього , але ставлю , перша лунка нічого, друга лунка підрив десь п"ятий і тут на кінці жилки важкість десь секунд 40 і голова окунище в лунці но тут на цьому і стало вперся спиною в лід поки перехватив жилку окунь смикнувся і жилка не витримала і він з балансиром в губі нернув рука потягнулася за ним в лунку, але вже було пізно і тут понеслась не цензура на все озеро після того як успокоївся достав новий балансірчик тільки опустив ще невспів найти дно і тут покльовка і почалась під водою тусовка за хвилини 3 завів в лунку окуня проліз в притик приблизно як потім виявилось при зважувані він мав 840 грам потім пачалось цікавіше підтянувся народ почали йти в лінію там окунь то там почали кричати просити на допомогу знайомий хвилин 5 може десять мучив щось велике, вкінці кінців завів в лунку, витягли на лід короп ну десь 2-2,5 кілограма, а перед ним з тої лунки взяв окуня за пів кіло ну ми дружньо його обступили лунок набили, я взяв ще два окуня в тій зоні тожегарих , два маленькі випустив і все стало доволі тихо ще десь не десь окунь вискакував на лід з більших . Правда ще Ігор взяв гарного окуня і тихо.








Повідомлення відредагував DrEx - Вівторок, 24.01.2012, 00:38
 
БананДата: Понеділок, 23.01.2012, 02:03 | Повідомлення # 8
Адмін
Група: Адміністратори
Повідомлень: 142
Статус: Offline
Окуні супер, нема що сказати!

 
DrExДата: Субота, 28.01.2012, 22:49 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Зараз рибалка з льоду вартує 10 грн cool


Переглянути більшу мапу

Додано (24.01.2012, 23:30)
---------------------------------------------

Переглянути П"ядики на карті більшого розміру

Додано (28.01.2012, 22:49)
---------------------------------------------
Були сьогодні на озері рибаків багато дирок в льоді ще більше але сьогодні тихо окунь закрив рот маю на увазі великий окунь нас було троє Я, Петор ( Petro73 ) і пан Ярема, що правда Петро таки відмітився гарним окунем що правда ваги незнаю, рибка клювала то тут то там окуні клювали що правда невеличкі грамів до 100




Повідомлення відредагував DrEx - Вівторок, 24.01.2012, 23:32
 
BatyaДата: Середа, 01.02.2012, 19:37 | Повідомлення # 10
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарний окунь ! Вітаю ! З кожним роком такі красавчики попадаються все менше і менше. Гарна риба, і смачнюща зараза. Правда до столу доходить рідко, так як попадаються в основному недомірки. Одна проблема - чиститься прикро smile
 
Форум » Водойми » Озера та ставки » Під ЛІСОМ (в П"ядиках)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz