Головна
 
КОЛОМИЙСЬКИЙ РИБОЛОВНИЙ ФОРУМСубота, 20.04.2024, 16:29



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: DrEx, Speedstim  
Форум » Способи ловлі » Спіннінг » Обертальні блешні (Тут все про вертушки)
Обертальні блешні
БананДата: Середа, 09.03.2011, 14:46 | Повідомлення # 1
Адмін
Група: Адміністратори
Повідомлень: 142
Статус: Offline
Цікаво хто якими блешнями користуєтся і в яких умовах?

 
ЛюпийДата: Середа, 09.03.2011, 14:46 | Повідомлення # 2
Живу тут
Група: Друзі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Хтось має блешні PANTHER MARTIN ? Недавно придбав цікавить чи хтось ними користувався.
Прикріплення: 5690914.jpg (125.7 Kb)


ЛЮПИЙ
 
ВОВІКДата: Середа, 09.03.2011, 17:21 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 235
Репутація: 3
Статус: Offline
Напевно немає такого рибака, який в певний період свого життя не інтересувався б такою універсальною приманкою, як джигова блешня "МАЙСТЕР". Про неї знають всі. А от місце в коробці з іншими приманками далеко не в кожного вона заслужила. І все по одній єдиній причині - приманка найзачеписта із всіх приманок.Вона дивним образом находить якусь перепону на дні там, де всі нші працюють без проблем. Тому більшість рибалок при першому же знайомстві з нею на водоймі, при першому же закиді обривали і губили будь який інтерес до чудової приманки.
А те, що ця блешня чудова, я особисто впевнений на всі 100 ! Заінтересувався нею вперше зимою 2010року. І моє знайомство почалося зі сторінок багатьох риболовних видань.Цікавило все, її будова,різновид, властивості і можливості. Особливо зацікавило її дійсно вражаючі можливості. Адже нераз задавався питанням як збільшити дальність посилу обертальної блешні. Як заставити її обертатися не тільки підчас проводки,. а і підчас падіння на дно. "Майстер" же задовільнив всі мої прагнення. Кожен рибак знає, вертушка і твічинг - речі несумісні. Але це не стосується нашого варіанту. Тут якраз, як кажуть, сам бог приписав! І хіба після такого не захворієш нею ?! Так, я захворів нею, і в прямому сенсі цього слова! Тут то і все почалось....Звичайно я почав зіставляти водойми, де планував ловити, глибини, умови,і дійшов висновку, що в продажі такої, яка б підходила ідеально до цього, немає. Тоді і загорівся я, неблагодарною як дехто може вважати роботою, виготовити її сам. Звичайно тут небуду вникати в подробності виготовлення(радо поділюсь у відповідній темі).Скажу інше - враження від отриманого получив величезне ! Приманка отримала все те, про що і мріяв. Тому при першій же можливості відкритої водойми побіг тестувати. Водоймище, це не ванна вдома, воно зразу ж підказало що потрібно вдосконалити. За збігом обставин, даною приманкою зацікавився мій товариш, відомий досвідчений рибак Коломиї, небуду називати без дозволу його імені. З його допомогою в придбанні потрібних матеріалів - блешня стала ще біль багатообіцяючою. Принаймі ми в неї почали вірити на всі 100% !
Рибаки Коломийщини пам"ятають торішний бум на блешні "Майстер"(весна-літо), особливо власники магазинів. Приманку немош було придбати ніде. Пригадуєте? Як ви думаєте, звідки такий попит на дану продукцію ? Думаю не важко догадатися звідки ноги ростуть ...Наш "Майстер" творив чудеса на ставках! Щука з розуму сходила від нього! І це не могли не помітити звичайно інші рибалки. Напевно ні одного року скільки щуки і окуня не переловив як минулого року, це було дійсно незабуваюче враження!
Отже, до чого я це все вам наплів. А все для того, щоб і ви повірили , джигова блешня "Майстер" - чудова приманка. І не тільки по закритих водоймах. Досить непогано себе проявила вона і на річці, адже судак і сом теж не рівномірно до неї дихають ! А славнозвісних зачепів можна уникнути елементарним регулюванням ваги головки. Впевнений, що після двох-трьох рибалок дану приманку станете краще "відчувати" і розуміти її поведінку у воді. Якщо на першій ви втратите скоріш всього всі, то на третій-четвертій найбільше одну. І якщо вона принесе вам пристойний улов, то зовсім не жаль буде і втратити. Проводки можна застосовувати такіж, як і в звичайному джигуванні, обмежень немає. В основному це напряму залежить від водойми, де і підбираєте більш приємливу.
Дуже хотілося б почути відгуки інших рибалок, кому приходилось ловити на цю незаслужено непопулярну приманку. Яких успіхів добились і інше.
А ось результативність даної приманки в одній із моїх таких рибалок -



 
БананДата: Середа, 09.03.2011, 18:17 | Повідомлення # 4
Адмін
Група: Адміністратори
Повідомлень: 142
Статус: Offline
ВОВІК зачот, чекаю на послідовну схему виготовлення цеї чудо -блешні в відповідній темі. Якщо чесно то і сам загорівся нею після твого огляду!

 
ЛюпийДата: Середа, 09.03.2011, 21:30 | Повідомлення # 5
Живу тут
Група: Друзі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Мав дві блешні МАЙСТЕР. Одну на Дністрі після третього закиду обірвав. На другій недавно поміняв трійник на меньший ovner тепер буду пробувати. Трійники у них непропорційно великі як для джигових приманок.

ЛЮПИЙ
 
ВЄТАЛЬДата: Середа, 16.03.2011, 20:41 | Повідомлення # 6
Старожил
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хотілося б щоб кожен дав поради які потрібні Обертальні блешні для лову на р.Прут в межах міста цікавлять назви.Бо на воблери минулої осені не зловив нічого а на блешні трохи малих їх відпускав тільки 2 більших яких взяв тому цікаво на що краще може я щось неправильно підібрав.
 
ВЄТАЛЬДата: Середа, 16.03.2011, 21:05 | Повідомлення # 7
Старожил
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Мепс Лонг 00, я ловив а Маньячки,РВ-шки не бачив таких не радили в магазині
 
ЛюпийДата: Середа, 16.03.2011, 23:57 | Повідомлення # 8
Живу тут
Група: Друзі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
МАньячку точно треба мати. Я також спінінгіст з невеликим стажем. А маньячка майже завжди виручала. Особливо по окуню, а на Пруті частенько попадався клень. Хоча і невеликий.

ЛЮПИЙ
 
ВЄТАЛЬДата: Четвер, 17.03.2011, 11:59 | Повідомлення # 9
Старожил
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
А які розміри маньячки приблизно потрібні.
Якщо не секрет може хтось з рибаків скаже місце на Пруті біля Коломиї де краще рибачити можна .Дуже буду вдячний бо щось немож нічого зловити путнього.Дуже прошу help help
 
ЛюпийДата: Четвер, 17.03.2011, 12:23 | Повідомлення # 10
Живу тут
Група: Друзі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
ВЄТАЛЬ У мене така А взагалі я не знаю чи є більші розміри. Форми і кольори є а розмірів я не бачив. Зайди до ВОВИ100% Він покаже. На рахунок половити у межах міста на Пруті??? Дуже важке питання. Рельєф дна на Пруті постіцно міняється. Треба багато ходити щоб знайти якесь місце.
Прикріплення: 9756033.jpg (111.7 Kb)


ЛЮПИЙ

Повідомлення відредагував Люпий - Четвер, 17.03.2011, 12:27
 
ВЄТАЛЬДата: Четвер, 17.03.2011, 18:19 | Повідомлення # 11
Старожил
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
А де найбільші ями де ловить більшість бо я щось не вкурсі .буду вдячний.http://trout.at.ua/_fr/0/9756033.jpg а ваша ця маньячка має назву чи ні? Що найбільше на Путі на неї зловии?
 
ЛюпийДата: Четвер, 17.03.2011, 19:13 | Повідомлення # 12
Живу тут
Група: Друзі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Вона так і називається "маньячка" Вона досить невелика і я не думаю шо на ню часто можна буде зловити трофейний екземпляр. У мене найбільший улов на ню це окунь на 400гр.. А клені попадались невеликі. Більшість я відпускав, але були і стандартні як для Пруту особини. Ще було декілька невеликих щучок.

ЛЮПИЙ
 
ВЄТАЛЬДата: Четвер, 17.03.2011, 19:18 | Повідомлення # 13
Старожил
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну то порадьте мені що найкраще б підходило для Пруту.Може якийсь воблер напишіть
 
БананДата: Четвер, 17.03.2011, 19:34 | Повідомлення # 14
Адмін
Група: Адміністратори
Повідомлень: 142
Статус: Offline
Quote (ВЄТАЛЬ)
Ну то порадьте мені що найкраще б підходило для Пруту.Може якийсь воблер напишіть

Прозьба задавати питання у розділах відповідно до вашого запитання! Адмін


 
ВЄТАЛЬДата: Четвер, 17.03.2011, 19:58 | Повідомлення # 15
Старожил
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибачте переплутав
 
Форум » Способи ловлі » Спіннінг » Обертальні блешні (Тут все про вертушки)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz