Головна
 
КОЛОМИЙСЬКИЙ РИБОЛОВНИЙ ФОРУМПонеділок, 06.05.2024, 02:28



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: DrEx, Speedstim  
Форум » Способи ловлі » Спіннінг » Монофіл (Яка жилка найкраща для використання в спіннінговій ловлі)
Монофіл
БананДата: Середа, 09.03.2011, 14:35 | Повідомлення # 1
Адмін
Група: Адміністратори
Повідомлень: 142
Статус: Offline
Яка жилка найкраща для використання в спіннінговій ловлі, хто яку використовує?

 
ВОВІКДата: Понеділок, 28.03.2011, 21:50 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 235
Репутація: 3
Статус: Offline
Як не переконливим виглядає шнур перед жилкою - без послідньої інколи не обійдешся! Адже не завжди приїхавши на водоймище нас задовільняє стан води в ньому. При грязній, навіть несуттєво воді ми неможемо дозволити собі гробити катушку і шнур перш за все. Тому дістаємо в такому випадку запасну шпулю з намотаною для таких випадків жилкою, якій ні по чім ні пісок, ні мул чи мусор, яким насичена вода. Тому яку жилку найкраще використовувати в такому випадку - дійсно досить цікава тема для всіх без винятку рибаків.
Особисто я використовую послідним часом ліску фірми Джексон, а саме Crocodile, розроблену спеціально для спінінгової ловлі. Діаметром 0.18 мм., 6кг на розрив. Жилка досить непогана, як на мене. Але хотілось би почути відгуки по іншим виробникам...


 
ВЄТАЛЬДата: Понеділок, 28.03.2011, 22:19 | Повідомлення # 3
Старожил
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
А яка її ціна? Тому що для тих хто починає мені радили шнур не купляти бо буду сильно путати а жилка менше путається. Хотів діхнатись ціну 6кг. досить міцна.
 
ВОВІКДата: Понеділок, 28.03.2011, 22:43 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 235
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (ВЄТАЛЬ)
А яка її ціна? Тому що для тих хто починає мені радили шнур не купляти бо буду сильно путати а жилка менше путається. Хотів діхнатись ціну 6кг. досить міцна.

Якщо мені пам"ять не зраджує - десь 28 грн. Розмотка 150 метрів. Що до кілограмів заявлених виробником - тут однозначно не візьмусь зтверджувати, але те, що ця жилка міцна - це правда. ВЄТАЛЬ, якщо ти дійсно початківець, то теж раджу почати з моно, бо кількість викинутих борід шнуром можуть відбити тобі охоту до спінінга. За один сезон ти зможеш набити руку і на слідуючий перейти на нитку сміло.


 
ВЄТАЛЬДата: Понеділок, 28.03.2011, 22:56 | Повідомлення # 5
Старожил
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рибачив вже від серпня на спінінг.А леску купив тущо порадили в магазині навіть не знаю назви я ж пробув тільки.До неї нарікань немаю але спочатку рибачив дуже обережно всьго було шкода.Але після кількох обривів стало шкода ще більше і не знаю що зараз краще купити але чи для пруту потрібен шнур і чи зможу ним рибачити.Не знаю що робити
 
ВОВІКДата: Понеділок, 28.03.2011, 23:13 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 235
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (ВЄТАЛЬ)
Я рибачив вже від серпня на спінінг.А леску купив тущо порадили в магазині навіть не знаю назви я ж пробув тільки.До неї нарікань немаю але спочатку рибачив дуже обережно всьго було шкода.Але після кількох обривів стало шкода ще більше і не знаю що зараз краще купити але чи для пруту потрібен шнур і чи зможу ним рибачити.Не знаю що робити

Ну візьми шнур, як не піде, тот до жилки завжди мош повернутись. Рибалка і шкода - речі несумісні, ти повинен привикнути до того, що втрат не уникнути, навіть у профі.


 
DrExДата: Понеділок, 28.03.2011, 23:28 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (ВЄТАЛЬ)
Я рибачив вже від серпня на спінінг.А леску купив тущо порадили в магазині навіть не знаю назви я ж пробув тільки.До неї нарікань немаю але спочатку рибачив дуже обережно всьго було шкода.Але після кількох обривів стало шкода ще більше і не знаю що зараз краще купити але чи для пруту потрібен шнур і чи зможу ним рибачити.Не знаю що робити

Знаєш після втратм 60 блісни 50 воблерів 1000 джиги просто забуваєш про втрати і вже не рахуєш ті гроші недумаєш ставити грубий шнур щоб спасти волєр за 100 чи свій любимий а починаєш просто ловити рибу сужу по собі бо сам деколи на монофіл 0.1 ставлю воблєр за 100 чи на дністрі при виході сома намагаюсь його на лайт і розумію якщо він клюне в мене шансів майже нема але хочиться почути покльовку і в цьому вся суть


 
ВОВІКДата: Понеділок, 28.03.2011, 23:33 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 235
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (DrEx)
Знаєш після втратм 60 блісни 50 воблерів 1000 джиги просто забуваєш про втрати і вже не рахуєш ті гроші недумаєш ставити грубий шнур щоб спасти волєр за 100 чи свій любимий а починаєш просто ловити рибу сужу по собі бо сам деколи на монофіл 0.1 ставлю воблєр за 100 чи на дністрі при виході сома намагаюсь його на лайт і розумію якщо він клюне в мене шансів майже нема але хочиться почути покльовку і в цьому вся суть

DrEx, ти забув написати якою жилкою ловиш...... biggrin


 
DrExДата: Понеділок, 28.03.2011, 23:36 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Це не важно всеодно х..р найдеш і будеш на неї ловити biggrin biggrin biggrin

 
ВОВІКДата: Понеділок, 28.03.2011, 23:39 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 235
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (DrEx)
Це не важно всеодно х..р найдеш і будеш на неї ловити

Шо, така дефіцитна ???


 
DrExДата: Понеділок, 28.03.2011, 23:45 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
та ні просто вигрібаю всю сам biggrin

 
ВОВІКДата: Понеділок, 28.03.2011, 23:48 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 235
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (DrEx)
та ні просто вигрібаю всю сам

Давай розколюйся ! Не інтригуй людей! smile


 
DrExДата: Понеділок, 28.03.2011, 23:50 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
ОК діамедер 0.07

 
ВОВІКДата: Понеділок, 28.03.2011, 23:55 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 235
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (DrEx)
ОК діамедер 0.07

shock


 
DrExДата: Понеділок, 28.03.2011, 23:57 | Повідомлення # 15
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
а шо так

 
Форум » Способи ловлі » Спіннінг » Монофіл (Яка жилка найкраща для використання в спіннінговій ловлі)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz