Головна
 
КОЛОМИЙСЬКИЙ РИБОЛОВНИЙ ФОРУМП`ятниця, 29.03.2024, 00:29



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: DrEx, Speedstim  
Форум » Способи ловлі » Мормишка » Ловля риби з льоду на пруті (ЗИМА)
Ловля риби з льоду на пруті
DrExДата: Неділя, 29.01.2012, 21:41 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
ловля риби на пруті з льоду досить цікава
бо ніколи на знаєш що піймаєш чи це буде шейка а може і марена на 2 кіло
но буває ще і прольоти
але основна риба це підуства
такщо чекаємо відкритя сезону 2011-2012

З НАСТУПАЮЧИМ santa

Додано (29.01.2012, 21:41)
---------------------------------------------
сьогодні був на пруті поїхали рано, морозець хороший -26 біля води
лунки швидко замезали то ловити було не дуже комфортно
доволі довго шукали рибу, но коли її найшли то діло лишилося тільки в техніці її ловлі
вот що в мене з цього получилося


 
PiterpenДата: Понеділок, 30.01.2012, 01:20 | Повідомлення # 2
Недавно тут
Група: Друзі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
А де був якщо не секрет respect

Додано (30.01.2012, 01:20)
---------------------------------------------
і на шо брало,яка мормишка і т.д. xmas

 
DrExДата: Понеділок, 30.01.2012, 20:50 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
скажу був в Семаківцях

ловив на мотиля ципляв по три , чотири штуки
мормишкі працювали різні в кого чорні , в кого срібні , в кого попугай , в мене жовті
вага різна залежно від течії




Повідомлення відредагував DrEx - Понеділок, 30.01.2012, 21:11
 
ЛюпийДата: Понеділок, 30.01.2012, 23:59 | Повідомлення # 4
Живу тут
Група: Друзі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
А ше шось було крім плотви?

ЛЮПИЙ
 
DrExДата: Вівторок, 31.01.2012, 00:14 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
люпий то не платва то підуства



Повідомлення відредагував DrEx - Субота, 04.02.2012, 22:34
 
ЛюпийДата: Вівторок, 31.01.2012, 00:44 | Повідомлення # 6
Живу тут
Група: Друзі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
перепутав назви facepalm

ЛЮПИЙ
 
DrExДата: Неділя, 05.02.2012, 22:57 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
був сьогодні знову на пруті підуства не клювала майже тикала носом по мормишці а в рот бати її не хотіла но одну таки вимучив
прада ще найшов одне місце на плесі де клювала марена но маленька до 300гр за декілька хвилин смикнув 5 шт які відпустив і швидко з відти пішо щоб не побачили місцеві де вона стоїть бо виловлять
а так гарно провів день на свіжому повітрі красотаааа

Додано (05.02.2012, 22:57)
---------------------------------------------
сьгодні знову поїхав зранку на прут після довгих пошуків найшов лунку де риба хоч по жилці б'є зничить вона є, лишилося знайти мормишку і проводку на яку вона буде клювати , після пятої перевязаної мормишки "льод тронувся" перша риба маренка маленька но взяла жадно, но яка мене ростроїла подумав невже знову мєлоч найшов і треба буде знову шукати, но та як ніхто руками не махав підсікаючи, нікуда не пішов і сидів дальше на лунці другої риби довго чекати не прийшлось но знову маренка но чуть більша грамів під 300 і повернілася підростати після неї трошки затихло. Но через якісь час знову покльовка підсік а там важкість і фрекціон спрацював після декількох хвилин підтянув до лунки навіть багорик пропонували щоб її витягти но взяв рукою, це вже була морена покрупніше грамів так 800-900 мормишка як положено в губі, довго не думав зразу мормишку кінув в лунку тільки на дно впаля знову тичок но промах, назад на дно і знову тичок підсік є , аналогічна ситуація довге виважування і на лід вилізла з лунки така сама марена, потім тишина зятгнулася десь на годину покльовок не було тільки проходи, але терпіння треба мати постійно і знову гарна покльвка з важкістю і знову марена на 800-900 грам на льоді мормишка в губі пізніше клюнула маренка грам на 400-500 і була відправлена назад за мамою, но мами не хотіли клювати попадалася в основному гарна морена в районі 800 грам.
І вже коли треба було їхати додому і при слові останній раз опускаю на дно граючи і тут гарний тичок підсікаю а там таки гарний екземпляр, мама подумав собі і після довгого виважування і намоченого рукава бо нехотіла лізти в лунук взявши за голову з колективними порадами бо рибаків зацікавело шо там налід витянув гарненьку марену з мормишкою в губі як потім вияснилось(довжиною 52см і вагою 1,5 кг). Після того як відігрів руку зробив фото
треба було відправити за прапрабабцею biggrin




Повідомлення відредагував DrEx - Понеділок, 06.02.2012, 19:54
 
PiterpenДата: Понеділок, 06.02.2012, 00:01 | Повідомлення # 8
Недавно тут
Група: Друзі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю гарно порибачив hands
 
ЛюпийДата: Понеділок, 06.02.2012, 01:24 | Повідомлення # 9
Живу тут
Група: Друзі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Молодець. Гарно.

ЛЮПИЙ
 
ВОВІКДата: Понеділок, 06.02.2012, 11:46 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 235
Репутація: 3
Статус: Offline
Гарна маренка, гарна. Відвів душу. Вітаю !

 
PiterpenДата: Вівторок, 07.02.2012, 23:48 | Повідомлення # 11
Недавно тут
Група: Друзі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчора після обіду був Семаківцях.Риба не брала взагалі,рибаки зранку покльовки не бачили.Вже десь під вечір видрочив одну підуству,інші хто по одній,а хто взагалі нічоООООО. killed
 
sinedДата: Середа, 08.02.2012, 12:18 | Повідомлення # 12
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
був в минулому році на Снятинському водосховищі
впіймав за 3 дні всього 3 підустви і одного голавлика
я новачок в мормишці, від того може і такі результати
хто вже має досвід по підустві - поділіться, яку мормишку, яка гра швидка повільна чи ще якась інша, на мотиля чи рачка, чи безмотилку
можна бігати стадом один за одним дивлячись в кого клює і обсверлювати того, але не люблю ту справу
 
DrExДата: Четвер, 09.02.2012, 01:09 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Почнем по порядку з мормишки
Мормишкі різні велечина і вага залежить від течії, особисто я підбираю вагу так щоб її трошки зносило, але дно не губити. В вигляді вибір і колір від настрою риби залежить треба підбирати під час рибалки. В мене порядка від 40 до 50 мормишок з вольфраму для ловлі на Пруті.
Гра також залежить від настрою риба, переважно це гра над дном в повільному темпі парочка змахів і легенько ставлю на дно , або різький підйом і повільно з легкою піддрочкою легенько опускаю на дно з паузою на секунд від 2 до 10 .
Я ловив на рачка і на мотиля . На мотиля треба грати постійно і добре ловити при активній ловлі і кльову
На рачка теж добре клює і можна ловити на стояка з декількома гачками або мормишками.
Стадом бігати погано не факт що теж щось піймаєш в купі , краще шукати свою рибу і нехай стадо краще бігає за тобою.




Повідомлення відредагував DrEx - Четвер, 09.02.2012, 01:32
 
sinedДата: Неділя, 12.02.2012, 11:41 | Повідомлення # 14
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
DrEx, дякую за відповідь. Не кожний має бажання ділитись досвідом. В тому році ловив підуству на Пруті, але без особливого успіху. Вчив мене один рибак на безмотилку, з мормишкою типу "муравей", за два дні таки впіймав дві штучки, більше не вийшло. Не виходить у мене чітка гра, як у нього. Ловив він і на чортика, і на балансир і на вертикальну блешню.
Я був вчора на міському озері Франківська, рибаків було штук 20 ть, але ніхто крім йоржів і пару окунців нічого не зловив. Позавчора один зачепив ляща, але поки розширювали лунку той порвав жилку (0,14).


Повідомлення відредагував sined - Неділя, 12.02.2012, 11:43
 
DrExДата: Середа, 15.02.2012, 19:27 | Повідомлення # 15
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Сьогодні знову був на пруті виїхали десь о першій, цього разу в Корничі як западло з другої лунки знову попав на лунку з мареною, клювала як дурна но підсікти було доволі важко но всетаки мені получалося і на лід вилізли з лунки штук 10 і як вилізли та і поповзли назад в воду, не пройшли калібрвку, Мєлоч в осовному трошки більше лодоні але парочка була десь біля грам 400
Ех жаль підуству не найшов

Додано (15.02.2012, 19:27)
---------------------------------------------
Що ніхто не їздить на Прут на рибалку !!


 
Форум » Способи ловлі » Мормишка » Ловля риби з льоду на пруті (ЗИМА)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz