Головна
 
КОЛОМИЙСЬКИЙ РИБОЛОВНИЙ ФОРУМП`ятниця, 29.03.2024, 14:55



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: DrEx, Speedstim  
Форум » Способи ловлі » Поплавочна снасть » Снасті для поплавочного спорту і просто риболовлі.
Снасті для поплавочного спорту і просто риболовлі.
RostДата: Середа, 13.04.2011, 11:01 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Друзі
Повідомлень: 9
Репутація: 1
Статус: Offline
Доброго дня! Я - Ростислав, відповідаю за поплавочний напрям в Івано-Франківській федерації.
Готовий відповісти на питання про поплавочні снасті (мах, болонка, штекер, матч), а також про поплавочні змагання.
Якщо є питання, задавайте, що знаю - розкажу.
 
zimДата: Середа, 13.04.2011, 12:21 | Повідомлення # 2
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт!У мене питання,- яка оснастка поплавка буде кращою на стоячій водоймі ,глибина ловлі 1.5м..Глуха чи з резиновими стопорками?Чи має принципове значення діаметр основної жилки?Дякую
 
RostДата: Середа, 13.04.2011, 17:41 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Друзі
Повідомлень: 9
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (zim)
яка оснастка поплавка буде кращою на стоячій водоймі ,глибина ловлі 1.5м..Глуха чи з резиновими стопорками?Чи має принципове значення діаметр основної жилки?

Якщо мова йде про матчеву снасть, то "глухий" монтаж застосовують для глибин до 4 м, оскільки довжина матчевого вудлища 4,5 м - і до спуску 4 м закидати комфортно. Якщо глибина перевищує довжину вудлища, то треба робити так званий ковзний монтаж (скользящий), щоб поплавець ковзав по жилці до стопора. Але стопор - не гумовий (він погано проходить через кільця), а вузол з нитки або жилки.

Діаметр основної жилки має значення, особливо для чистої води, в сонячну погоду, в штиль.
Не ставте більше за 0,16 мм, хіба для грубого коропа - тоді вже до 0,2 мм.

Додано (13.04.2011, 17:41)
---------------------------------------------

Quote (Вова100%)
- з якою періодичністю треба докормлювати,якщо:
1.не клює... Задача стоїть втримати рибу і не перегодувати її...

Універсальних порад на таку тему, на жаль, не існує. Є дуже багато додаткових чинників.
Загальний принцип такий - чим крупніша риба, тим рідше треба годувати.
Тобто, для крупного коропа краще зробити масований закорм і чекати підходу риби, а догодовувати вже після першої покльовки. Дрібний короп у ставках нормально відгукується і на частий докорм, але не шарами, а зернами або комбікормом - так менше шуму.

А от плотву і уклійку ("верхушку") треба догодовувати жменькою після кожної зловленої риби, і навіть коли не клює - все одно жменька в хвилину. Дрібна риба дуже добре відгукується саме на "ритм" - це як окунь на джиг, ти Вова в курсі smile

Щоб не перегодувати рибу, треба збіднювати прикормку місцевою землею і дрібною фракцією самої прикормки. У великих водоймах рибу важко перегодувати, оскільки зграї дуже масові.

 
RostДата: Середа, 13.04.2011, 20:21 | Повідомлення # 4
Новачок
Група: Друзі
Повідомлень: 9
Репутація: 1
Статус: Offline
Питання дуже "тяжкі". По кожному з них якщо не дисертацію, то реферат точно можна написати. Попробую коротко і по суті.
1. Беру на риболовлю звичайно 3-4 кг сухої прикормки, до дає 6-8 літрів зволоженої суміші. Тобто половину стандартного відра. Але на Дністровському водосховищі варю 2 відра гороху. biggrin
2. Місце, тобто дистанцію стартового закорму визначаєш не відразу, а після розвідки водойми. З першого разу тільки на мілких карповниках все плюс-мінус ясно. А на великих озерах, на ріках питання складне. Якщо я "в розвідці" на ставку, то годую ближню дистанцію (під штекер або 7 м махалку) і матч на 20-30 м. Причому "під дальняк" кладу крупнішу фракцію, кукурудзу. А потім вже визначаюсь, де що клює і коли.
3. З прикормкою я категоричний. Або застосовую найдорожчу, визнану в світі прикормку, або - сухарі з соняшником чи коноплею. Всі варіанти українського, польського, угорського виробництва - це така собі лотерея. Літом працюють, але не по всій рибі, весною - лякають рибу, а восени знов ніби працюють, але не всюди. Мене таке не влаштовує.
Сильний аромат хорошої прикормки, якщо клювання слабке, а вода дуже холодна, можна розвести грунтом або сухарями.
Дрібний коропчук до 1 кг на платниках "правильного" аромату не лякається. Але в теплій воді. В холодній воді, на відвідуваних водоймах, на крупного коропа - вже починаються "танці з бубном" - то йому сливу в шоколаді подавай, то бананові вершки... wacko
Це була моя особиста суб’єктивна думка.
 
Вова100%Дата: Четвер, 14.04.2011, 23:02 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Заблоковані
Повідомлень: 177
Репутація: 3
Статус: Offline
Дякую.Відповідями майже задоволений.Прояснив для себе дещо.Але апетит приходить під час їди.Тобто назріває ще декілька питань.
 
ВОВІКДата: П`ятниця, 15.04.2011, 11:09 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 235
Репутація: 3
Статус: Offline
Все вірно, хоч я і далеко не такий спец як шановний Rost ,але з власного досвіду теж переконався, що по холодній воді(весна) з прикормкою треба обережно ! Різкі запахи можуть тільки нашкодити, чим грішать уже сьогорічні рибаки замітив А потім дивуються чому у них улови не такі як в інших. smile



Повідомлення відредагував ВОВІК - П`ятниця, 15.04.2011, 11:09
 
RostДата: Неділя, 17.04.2011, 11:56 | Повідомлення # 7
Новачок
Група: Друзі
Повідомлень: 9
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (ВОВІК)
...Різкі запахи можуть тільки нашкодити....

Я, до речі, довго не міг зрозуміти, в чому причина такої поведінки риби. Поки одного разу в червні послизнувся на стрімкому, зарослому травою схилі річки. Проїхавшись по бур’янах і зупинившись ногами у воді, я почув дуже сильні запахи прибережних трав - м’яти, чебрецю, щось типу анісу... Так що все логічно, з потеплінням води ті трави піднімаються і риба їх "знає", а може деякі і їсть. А от навесні чи взимку таких трав немає.

 
ВОВІКДата: Неділя, 17.04.2011, 15:16 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Друзі
Повідомлень: 235
Репутація: 3
Статус: Offline
Тема прикормки взагалі настільки інтересна і обширна, що варта окремо існувати . Як гадаєте ?

 
RostДата: Неділя, 17.04.2011, 18:31 | Повідомлення # 9
Новачок
Група: Друзі
Повідомлень: 9
Репутація: 1
Статус: Offline
Відкривайте і окрему тему, поспілкуємось...
 
Форум » Способи ловлі » Поплавочна снасть » Снасті для поплавочного спорту і просто риболовлі.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz